NOWOŚĆ EBOOK
UKŁADANIE PLANÓW TRENINGOWYCH
OD PODSTAW 

Dowiedz się od czego zacząć układanie planu treningowego

PROMOCYJNEJ cenie

47zł

Jeżeli jesteś osobą początkującą lub trenujesz już jakiś czas, ale nie możesz poprawić swoich osiągnięć – ten ebook jest dla Ciebie. Mateusz Stachurski pokaże Ci od podstaw, krok po kroku,  jak ułożyć dobry plan treningowy. Dobry, czyli odpowiedni dla osoby trenującej, który pozwoli na osiągnięcie celu. Niezależnie, czy jest to masa czy redukcja.

Dlaczego warto mieć tego ebooka?

Decydując się na tą książkę Układanie planów treningowych od podstaw, otrzymujesz zbiór konkretnych informacji jak ułożyć efektywny plan treningowy. 
Poznasz różnice między planowaniem a programowaniem. Dowiesz się co powinien zawierać plan i jak powinien być skonstruowany, abyś mógł w przyszłości układać same skuteczne plany treningowe dla siebie i swoich podopiecznych.
Stawiamy na praktykę – ebook zawiera między innymi przykład gotowego planu dla osoby początkującej wraz z analizą. Wszystko po to, byś mógł zrozumieć jak ułożyć plan dający realne korzyści. 

Krótko i konkretnie od podstaw.
Jak ułożyć plan treningowy.

Autor ebooka
- Mateusz Stachurski

  • twórca pierwszych w Polsce szkoleń z programowania treningowego,
  • prowadził setki szkoleń i kursów w całej Polsce z zakresu treningu siłowego,
  • jest autorem i współautorem wielu artykułów na portalach i w czasopismach branżowych,
  • czynny szkoleniowiec od 2013 roku,
  • prelegent i współorganizator wielu eventów branżowych (m. in. AMS Congress & Sport, Generalnie Spoko Akcja, Puchar Polski Strongman),
  • współorganizator i prowadzący na kilku obozach sportowych z serii AMS Summer Sport Camp,
  • trzykrotnie wybierany najlepszym prowadzącym na AMS Summer Sport Camp przez uczestników obozu,
  • układa plany treningowe dla gwiazd i wyczynowych sportowców
Na swoich warsztatach i w materiałach szkoleniowych przekazuje wiedzę opartą na własnym, wieloletnim doświadczeniu oraz badaniach naukowych. Wszystko jednak w luźnej formie, doprawionej szczyptą humoru.

Układanie planów treningowych od podstaw

Ten ebook to instrukcja jak stworzyć dobry plan treningowy od podstaw. Książka zawiera wskazówki dla początkujących, w jaki sposób, krok po kroku, zacząć podróż w stronę skutecznych planów treningowych i móc cieszyć się widocznymi i satysfakcjonującymi efektami treningowymi.

 Rekomendacje 

Przemysław Michalak
trener, szkoleniowiec
★★★★★

Ebook Układanie planów treningowych od podstaw to prawdziwa kopalnia wiedzy w dodatku podanej w baardzo przystępny sposób. Brawo!

Kamila Piotrowska
trener
★★★★★

Planowanie i programowanie treningowe przestało być dla mnie czarną magią. Ebook zawiera wiele cennych wskazówek, które natychmiastowo wprowadziłam do swoich treningów. Z całego serca polecam przeczytanie tego ebooka.

Kamil Partyczny
trener
★★★★★

Ten ebook jest tak dobry, że człowiek staje się jeszcze bardziej głodny wiedzy. GSA to wiedza na najwyższym poziomie. Cieszę się, że ta książka trafiła w moje ręce.

Sylwia Laferi
kursantka
★★★★★

Według mnie ten ebook to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu kto chce mieć jakiekolwiek pojęcie o układaniu planów treningowych – które w dodatku działają!

Nicole Bukiej
kursantka
★★★★★

Dziękuję za tego ebooka! Prezentuje on naprawdę wysoki poziom merytoryczny, pomaga usystematyzować wiedzę i zastosować praktyczne i rozsądne wskazówki w pracy z podopiecznymi. Na pewno niejednokrotnie będę wracał do tej lektury.

Mateusz Golonka
kursant
★★★★★

Mateusz potrafi przekazać nawet najtrudniejsze zagadnienia w jasny, konkretny sposób. Teraz wszystko łączy się w jedną spójną całość.

Paweł Kotowski
trener
★★★★★

Kiedy myślisz, że wiesz już wszystko, pojawia się on – Mateusz Stachurski 😃  Po przeczytaniu tego ebooka doszedłem do wniosku, że ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy to nieodłączny element pracy dobrego, świadomego trenera personalnego. Dziękuję za porcję solidnych, konkretnych informacji i rozwiązań. Polecam tę książkę z czystym sumieniem!

Dominik Maćkowiak
zawodnik sportów sylwetkowych
★★★★★

To prawdziwa kopalnia wiedzy. Po przeczytaniu tej książki już wiem czego brakowało w moim planie treningowym i dlaczego progres nie był taki, jakbym sobie tego życzył. Lektura obowiązkowa dla każdego kto trenuje siłowo i chce mieć namacalne efekty w stosunkowo krótkim czasie!

Katarzyna Bartocha
absolwentka
★★★★★

Po przeczytaniu tego ebooka, układanie planu treningowego nigdy nie było prostsze. Nie mogę doczekać się efektów, gdy zdobytą wiedzę teoretyczną zastosuję w swojej praktyce. Totalny must-have dla każdego kto trenuje siłowo 😉

Po opłaceniu ebooka na Twojego maila dostaniesz plik z gotowym ebookiem do pobrania.
Tak, jeśli chcesz od podstaw i na praktycznych przykładach nauczyć się układać dobre plany treningowe.  Jeżeli jesteś osobą bardziej doświadczoną, to polecamy kurs Programowanie treningu siłowego.

Tak. Wystarczy że zaznaczysz taką opcję przy składaniu zamówienia i wpiszesz swoje dane. Fakturę otrzymasz mailowo 🙂

Możesz napisać do nas maila, ale zawsze najszybciej odpowiadamy przez messenger GSA oraz Instagram GSA 🙂

gsacademy.pl